Showbiz

A i ngjan? Soni Malaj publikon si rrallëherë foto me nënën

A i ngjan? Soni Malaj publikon si rrallëherë foto me nënën

Rrallëherë do të shikoni ndonjë foto të publikuar nga Soni Malaj me familjarët apo partnerin, ndërsa vajzën ka vendosur që ta mbajë larg vëmendjes së publikut.

Por ditën e sotme në ditëlindjen e nënës, këngëtarja shqiptare ka bërë një përjashtim.

“U bëfsh 100 vjeç mami, ose siç të them ndryshe, o përmetarja ime e bukur”, shkruan Soni krah fotos ku shfaqet nëna e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

U befsh 100 vjec mami ???ose sic te them ndryshe,o permetarja ime e bukur ❤️ #mua @ela.pera

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

Mes tyre nuk mund të gjejmë shumë ngjashmëri, ndoshta arsyeja mund të lidhet se njëra është brune dhe tjetra bjonde.