Showbiz

Agron Llakaj do rikthehet në Portokalli? Çfarë po spekulohet këto ditë në media

Agron Llakaj do rikthehet në Portokalli? Çfarë po spekulohet

Aktori Agron Llakaj mund të rikthehet në spektaklin e humorit Portokolli, pas 10 vitesh. Këto janë zërat që po qarkullojnë në media për aktorin e humorit dhe themeluesin e show-t të ndjekur në Top Channel.

Agron Llakaj do rikthehet në Portokalli? Çfarë po spekulohet

Agron Llakaj do rikthehet në Portokalli? Çfarë po spekulohet

Agron Llakaj do rikthehet në Portokalli? Çfarë po spekulohet

Revista Who i referohet burimeve brenda Top Channel që kanë treguar se aktori po negocion me drejtorin Ben Blushi për të rimarrë në dorë frerët e Portokallisë. Regjisori Altin Basha ka hedhur poshtë zërat se do të kalojë tek ABC News, por burimet thonë se fjalët që po qarkullojnë mund të jenë të vërteta.

Kujtojmë se tre vjet më parë Agron Llakaj tregoi arsyet e largimit në Xing me Ermalin ku tha: Unë nuk e lashë Portokallinë për Klanin. Artisti nuk bën dot kompromis me profesioin e vet dhe me veten. Si i tillë unë kërkoja të lëvizja, Unë ofrova diçka për ndryshim por mendimi im nuk u përqafu dhe prej momentit kur nuk prodhon më vlerë e kthehet në një lloj monotonie mirë është që të largohesh. Unë nuk jam pranuar ndonjëherë që të jem i varur në çengel që dikush të më lëviz majtas ose djathtas.

Një javë më parë aktori kritikoi reality show-n Aventurierët në Top Channel duke e quajtur degjenerim programin me në fokus të rinjtë.

Vetë aktori nuk ka reaguar për lajmin që po qarkullon por mbetet për tu parë.