Showbiz

Aktori hollivudian thyen heshtjen për foton e organit gjenital, që postoi padashje në Insta!

Aktori hollivudian thyen heshtjen për foton e organit gjenital, që

Me siguri aktori i njohur Chris Evans fitoi vëmendjen e të gjithëve prej kësaj fundjave, pasi publikoi padashje një foto të organit gjenital.

Nga e shtuna, kur Chris hapi padashje kamerën e celularin dhe postoi foton e tij nudo në Insta Stroy, aktori vendosi të heshte. Dhe e përdori këtë situatë për të dhënë mesazhin e tij: voto!

“Tani që e kam vëmendjen tuaj... Voto më 3 nëntor!”, shkroi Evans në Twitter.

Aktori hollivudian thyen heshtjen për foton e organit gjenital, që

Deklarata e tij u mbështet nga shumë prej artistëve të Hollivudit. Një situatë e ngjashme pritet që të shohim edhe nga personat publikë në Shqipëri, me afrimin e zgjedhjeve të 25 prillit 2021, për të treguar rëndësinë e votimit.

Sa për foton e aktorit, mos kërkoni kot! U zhduk!/ Burimi People