Showbiz

Aktori i njohur turk uron edhe në shqip Fitër Bajramin

Aktori i njohur turk uron edhe në shqip Fitër Bajramin

Besimtarët myslimanë në gjithë botën festojnë Fitër Bajramin. Politikanë dhe personazhe të shumtë të njohur dhe kanë përcjellë mesazhet e tyre.

Mes tyre është edhe aktori i njohur turk, Tolgahan Saysman, i cili është martuar me ish-Miss Shqipërinë, Almeda Abazin dhe bashkë kanë një fëmijë, Efehanin 1 vjeç.

Aktori i njohur turk uron edhe në shqip Fitër Bajramin

AKtori turk uroi Fitër Bajramin në gjuhën e tij turke por edhe në gjuhën shqipe. Me foton ku shihet bashkë me Almedën, Tolga shkruan:  “Gëzuar Bajramin të gjithëve”.

Aktori i njohur turk uron edhe në shqip Fitër Bajramin

Edhe Almeda postoi të njëjtën foto me të njëjtin urim.

Aktori i njohur turk uron edhe në shqip Fitër Bajramin