Showbiz

Aktori turk blen shkollën ku kishte bërë filloren dhe e shkatërron

Aktori turk blen shkollën ku kishte bërë filloren dhe e

Aktori i njohur turk Caglar Ertugrul bleu shkollën ku kishte bërë filloren dhe më pas e shkatërroi ndërtesën.


Ai postoi në llogarinë e tij në Instagram foto nga rrënojat.

“Mësuesit e mi të shkollës fillore gjithmonë më rrihnin, kështu që unë bleva shkollën dhe e shkatërrova plotësisht. Le të jetë në këtë gjendje si traumat e mia të përkeqësuara”, shkruan Ertugrul.

Disa e kritikuan dhe disa të tjerë e mbështetën veprimin e tij.