Showbiz

Aktorja po ndahet nga burri dhe s`do t`i japë atij asgjë nga pasuria

Aktorja po ndahet nga burri dhe s`do t`i japë atij asgjë nga pasuria

Në mes të pandemisë globale, aktorja Mary Kate Olsen i ka kërkuar divorcin bashkëshortit të saj Olivier Sarkozy.

33-vjeçarja nuk do humbë asgjë nga ndarja pasi sipas një burimi pranë saj, ka lidhur kontratë paramartesore.

Sipas një renditjeje të Forbes, Mary Kate dhe motra e saj binjake Ashley janë në listën e 11 grave më të pasura të 2007-ës, me një vlerë neto prej 100 milionë dollarësh.

Kurse nga 2019-ta pasuria e secilës prej binjakeve aktore shkon 250 milionë dollarë.

*Burimi The Sun