Showbiz

Aktorja shqiptare pati fatin të marrë një mesazh nga William Levy

Aktorja shqiptare pati fatin të marrë një mesazh nga William Levy

Aktori i telenovelave meksikane, William Levy nuk është vetëm i bukur, por edhe i sjellshëm dhe mirënjohës. Ai nuk e njeh fare aktoren shqiptare Delinda Disha, po ç`rëndësi ka. Ajo është fansja e tij, ka shpërndarë një pjesë nga një film i tij dhe William ia ka kthyer në Instagram “Saludos”, pra “Përshëndetje”.

Aktorja shqiptare pati fatin të marrë një mesazh nga William Levy

Aktorja shqiptare pati fatin të marrë një mesazh nga William Levy
Delinda Disha

Kjo nuk është hera e parë që aktori u përgjigjet fansave. Edhe njëherë tjetër një vajzë u entuziazmua që i preferuari i saj iu përgjigj dhe lajmi bëri xhiron e rrjetit. Kështu që nëse dikur e ke pasur fiksim, nisja një përshëndetje, ndërkohë që je vetëkarantinuar prej koronavirusit. William mund të ketë angazhime plot, por e gjen kohën për ata që i shkruajnë.

*Artikulli u realizua nga Fabjola Hije