Showbiz

Al Pacino do të bëhet baba në moshën 82-vjeçare

Al Pacino do të bëhet baba në moshën 82-vjeçare

Pas Robert De Niros që u bë baba edhe njëherë në moshën 79 vjeçare, aktori 82-vjeçar fitues i çmimit Oskar dhe e dashura Noor Alfallah janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku. Ky do të jetë fëmija i katërt i Al.

TMZ raportoi fillimisht se Noor, 29 vjeç, është shtatzënë në muajin e tetë.

Al dhe Noor ndezën për herë të parë thashethemet për romancë në prill të vitit 2022, kur hëngrën darkë së bashku me një grup miqsh të famshëm.

Al Pacino do të bëhet baba në moshën 82-vjeçare

Një burim më vonë zbuloi se çifti ka bashkë në një lidhje prej 2020-ës.

Ky do të jetë fëmija i katërt për Al. Ai ka vajzën Julie, 33 vjeç, me Jan Tarrant dhe binjakët 22-vjeçarë Anton dhe Olivia me Beverly D'Angelo.

Para Al, Noor ka qenë në një lidhje me Mick Jagger dhe miliarderin Nicolas Berggruen.