Showbiz

Alketa Vejsiu një hap tjetër në Itali! Paralajmëron diçka me një foto të shkrepur sot në Mediaset

Alketa Vejsiu një hap tjetër në Itali! Paralajmëron

Edhe pse po flet për një dashuri të pazgjidhshme me Shqipërinë dhe Klan, Alketa Vejsiu nuk e ka lënë me Sanremon Italinë. Prezantuesja e famshme shqiptare sot është shfaqur me një kostum të kuq elegant në hyrjen e Mediaset. Burime për Tiranapost flasin për një intervistë, në një nga emisionet më të ndjekura në Itali që drejtohet nga Silvia Toffanin-i, nusja e djalit të Silvio Berlusconi-t.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Por nga ana tjetër gjasat që me këtë vëmendje që studiot televizive po i japin Vejsiut, si Bruno Vespa, pas Sanremos, revistat dhe portalet, mundësia që Vejsiu të shkojë më afër ndonjë ëndrre tjetër si një program atje, nuk duket aq idilike.