Showbiz

Angela Martini bëhet nënë për herë të parë

Angela Martini bëhet nënë për herë të parë

Angela Martini dhe bashkëshorti i saj rumun, Dragos Savulescu janë bërë prindër një djali, të cilin e ka në quajtur Kyree.

Modelja e njohur shqiptare ka publikuar ditën e sotme një foto të foshnjes së porsalindur në Instagram dhe ka treguar se Kyree ka ardhur në jetë me anë të një nëne surragote.

"Djali ynë - Kyree Martini Savulescu, zgjatja e dashurisë sonë, lindi dje më 2 dhjetor 2021 në Dallas, Teksas. Ne ishim me fat që kishim fëmijën tonë me ndihmën e një zëvendësuesi të jashtëzakonshëm mbartës të shtatzënisë. Ne do t'i jemi gjithmonë mirënjohës qenies njerëzore të jashtëzakonshme që solli në jetë djalin tonë! Zemrat tona janë plot dashuri dhe lumturi!
Mirë se vjen në këtë botë, Kyree!", shkruan Angela Martini në Instagram.

Tiranapost.al