Showbiz

Arbana Osmani po mban me postime momentet më të bukura para ndeshjes në Dortmund

Arbana Osmani po mban me postime momentet më të bukura para ndeshjes

Arbana Osmani është nisur që dje drejt Dortmundit të Gjermanisë, aty ku sonte në mbrëmje do të luhet ndeshja mes Shqipërisë dhe Italisë.

Gjatë gjithë ditës së sotme, Arbana ka ndarë me ndjekësit e saj momente nga kjo eksperiencë.

Falë shqiptarëve tifozë që janë dyndur për të shijuar ndeshjen dhe mbështetur nga afër Kombëtaren e zemrës, rrugët dhe sheshet e Dortmund janë mbushur plot me shqiptarë.

Për më shumë flasin videot e Arbanës.


Tiranapost.al