Showbiz

Ardit Gjebrea përjeton një surprizë si tek ‘E diela shqiptare’ me takimin pas 40 vitesh të shoqes së fëmijërisë

Ardit Gjebrea përjeton një surprizë si tek ‘E diela

Ardit Gjebrea ndodhet këto ditë në Amerikë ku po kalon kohë me familjen, por sot një takim jo fort i zakontë e ka surprizuar. Arditi ka takuar shoqen e fëmijërisë, atë me të cilën kaloi 4 vite të shkollës fillore, por nuk e takoi më për 40 vite me radhë. Vështirë të mbahen kontaktet me shokët e fëmijërisë së hershme, por janë me fat ata që si Arditi, jeta i bën bashkë në një moment të caktuar.

Ardit Gjebrea përjeton një surprizë si tek ‘E diela

“Sot e përjetova unë #kanjëmesazhpërty, në fakt ishte ky mesazh për mua, aq i bukur dhe plot emocione të takoja pas 40 vitesh miken time të fëmijërisë, 4 vite bashkë në fillore. Sa shumë kujtime, sa shumë dashuri”, shkruan Arditi.

Ardit Gjebrea përjeton një surprizë si tek ‘E diela

Ajo quhet Linda dhe është kjo zonja në foto.