Showbiz

Arilena Ara e bën familjare lidhjen me menaxherin Popi Kola gjatë karantinës

Arilena Ara e bën familjare lidhjen me menaxherin Popi Kola gjatë

Marrëdhënia e këngëtares Arilena Ara me menaxherin e saj Popi Kola përflitej prej kohësh dhe gjërat u bënë të qarta me kalimin e kohës me përmes postimeve në rrjetet sociale.

Arilena Ara e bën familjare lidhjen me menaxherin Popi Kola gjatë

Këtë periudhë izolimi, Arilena 20-vjeçare e ka kaluar duke shijuar romancën dhe dashurinë me menaxherin e saj.

Një nga postimet më romantike ishte ajo për ditëlindjen e tij:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To eternity and beyond! Happy Birthday my never-ending happiness! @popikola My person of this and every lifetime. I love you Today and for a thousand forevers. ?

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Ndërkohë miq dhe të afërm të çiftit tregojnë për “Gazeta Panorama” se e kanë zyrtarizuar lidhjen, duke u prezantuar edhe te familjet e tyre si partnerë dhe duke i dhënë fund kohës kur prezantoheshin thjesht si bashkëpunëtorë.

Arilena Ara e bën familjare lidhjen me menaxherin Popi Kola gjatë

Këngëtarja u njoh me partnerin gjatë “X Factor Albania”, kur Popi punonte si asistent i Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut.

Arilena Ara e bën familjare lidhjen me menaxherin Popi Kola gjatë