Showbiz

Avril Lavigne rikrijon foton e vjetër, por tashmë në yllin e saj të ‘Walk of fame’

Avril Lavigne rikrijon foton e vjetër, por tashmë në yllin e saj

Një yll me emrin tënd në rrugicën e famshme të Hollivudit “Walk of fame” është gjithmonë emocionues. Për Avril Lavigne ishte edhe më e veçantë.

Avril Lavigne rikrijon foton e vjetër, por tashmë në yllin e saj

Këngëtarja rikrijoi një foto të vjetër. Kur ishte vetëm fanse dhe jo e famshme, ishte shtrirë mbi yllin e një personazhi të dashur (që nuk dallohet tek kush), dhe sot të njëjtën foto e bën mbi yllin e saj.

Avril Lavigne rikrijon foton e vjetër, por tashmë në yllin e saj

Të pranishëm në eventin e inaugurimit ishin bashkëpunëtorë të vjetër, aktualë, si dhe nëna dhe i fejuari i Avril.

Avril Lavigne rikrijon foton e vjetër, por tashmë në yllin e saj

Avril Lavigne rikrijon foton e vjetër, por tashmë në yllin e saj

Avril Lavigne rikrijon foton e vjetër, por tashmë në yllin e saj

“Kjo është ndoshta një nga ditët më të bukura të jetës sime. Më kujtohet se i kam parë këta emra legjendarë dhe kurrë nuk mund ta imagjinoja që emri im do të ishte këtu. Më pëlqen të bëj muzikë dhe ndihem më e frymëzuar se kurrë”, tha ajo.

Avril Lavigne rikrijon foton e vjetër, por tashmë në yllin e saj

“Shpresoj që 16-vjeçari i radhës që vjen nga një qytet i vogël në Hollyëood, një ditë plot shpresa dhe ëndrra, ta shohë këtë yll dhe të mendojë me vete: “O Zot, edhe emri im mund të jetë atje një ditë”.

Avril Lavigne rikrijon foton e vjetër, por tashmë në yllin e saj

Avril Lavigne rikrijon foton e vjetër, por tashmë në yllin e saj

Tiranapost.al