Showbiz

‘Babai ia theu nënës 4 herë gishtin e mesit’. Aktori Matthew McConaughey poston foton

‘Babai ia theu nënës 4 herë gishtin e mesit’. Aktori

Aktori Matthew McConaughey zbuloi se babai i tij ka qënë abuziv ndaj nënës dhe se ia ka thyer gishtin e mesit katër herë. Ka ndarë edhe një foto të vjetër, të gishtit si provë e kësaj ngjarjeje. Këto detaje dhe të tjera, aktori i ka zbuluar në librin autobiografik.

‘Babai ia theu nënës 4 herë gishtin e mesit’. Aktori

Ai tregon se është rritur në një familje ku prindërit jetuan një dashuri toksike dhe u ndarë e u rimartuan 3 herë me njëri-tjetrin.

‘Babai ia theu nënës 4 herë gishtin e mesit’. Aktori

Matthew rrëfen se si ata nisnin debat që vazhdonte në sherr dhe përfundonin në fund duke bërë dashuri në dyshemenë e kuzhinës.

Dje bëri bujë edhe lajmi se ai ishte abuzuar seksualisht gjatë adoleshncës.

*Burimi Daily Mail