Showbiz

Babai im vdiq nga koronavirusi! Lajmi i trishtë në Instagramin e aktores

Babai im vdiq nga koronavirusi! Lajmi i trishtë në Instagramin e

Babai i aktores britanike Sophia Myles ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Vetë aktorja ka postuar një foto prekëse të fundit të babait të saj, nga shtrati i spitalit ku shihet me ventilator, për shkak të komplikacioneve pasi u infektuar me Covid-19. 

40 vjeçarja shkruan nga Instagrami: U prehsh në paqe Peter Myles. Babai im i dashur ndërroi jetë disa orë më parë. Ishte virusi corona që i mori jetën. 

Aktorja ka treguar më herët se babai i saj vuante nga sëmundja e Parkinsonit!

Babai im vdiq nga koronavirusi! Lajmi i trishtë në Instagramin e

Në Britani, janë 5,018 të infektuar. 233 viktima, 93 të shëruar. 4,692 të shëruar dhe 20 në gjendje kritike.

Babai im vdiq nga koronavirusi! Lajmi i trishtë në Instagramin e