Showbiz

Bebe Rexha tregon sekretin sesi i heq rrathët e nxirë poshtë syve

Bebe Rexha tregon sekretin sesi i heq rrathët e nxirë poshtë syve

Bebe Rexha përmes një video tutoriali zbuloi sesi i zhduk rrathët e zinj poshtë syve, me vetëm një korrektor.

Bebe Rexha tregon sekretin sesi i heq rrathët e nxirë poshtë syve

Shape Tape Concealer që kushton 3500 lekë të reja. Mund të porositet online me një klik këtu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Ndjekësit e Bebes përveçse e falënderuan për sekretin, por e komplimentuan edhe për thjeshtësinë dhe sinqeritetin.