Showbiz

Bebi i katërt i Robbie Williams nuk është më sekret

Bebi i katërt i Robbie Williams nuk është më sekret

Robbie Williams dhe Ayda Fiels u bënë sërish prindër në ditën e Shën Valentinit. E mbajtën të fshehtë gjithë pritjen e ëmbël. Beau tani nuk është më i fshehtë. Ayda postoi një video në të cilën Robbie kujdeset për djalin e vogël duke zbuluar emrin e tij dhe duke i dhënë fund thashethemeve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams) on

Ai erdhi në jetë nga një nën surrogatë, nga e njëjta që lindi edhe Coco-n vajzën e tyre të tretë. Ayda ka lindur vetë vetëm dy fëmijët e parë.

Robbie tha njëherë se lindja se të bëhesh me fëmijën e tretë është edhe më shumë qejf se sa me fëmijën e parë dhe të dytë. Kushedi ç`qejf do jetë tani me fëmijën e katërt.

Tani ata kanë katër: Theodora Rose, 6 vjeçe, Charlton Valentine 4 vjeç, Coco-n 1 vjeçe dhe Beau-n e sapolindur.

*Artikulli u realizua nga Fabjola Hije