Showbiz

Bella Hadid, për herë të parë në një kopertinë reviste me ‘binjaken’

Bella Hadid, për herë të parë në një

Bella Hadid është krahasuar shpesh me Carla Bruni-n dhe të dyja kanë bërë shaka me ngjashmërinë mes tyre, në të kaluarën.

Tani për herë të parë një revistë i bashkoi, përtej fotove në evente, për të pozuar bashkë për kopertinën e radhës.

Bella Hadid, për herë të parë në një

Modelja 23-vjeçare dhe ish-Zonja e Parë franceze, 52-vjeçarja që dikur ka qenë supermodele, kanë pozuar krahë drejtorit kreativ të ‘Burberry’, Riccardo Tisci dhe ngjashmëria e tyre nuk është dukur ndonjëherë me befasuese.

Bella Hadid, për herë të parë në një

Të dyja duket sikur janë nënë e bijë në imazhet e publikuara nga “Elle France”. Vetë Bella e ka postuar imazhin duke e quajtur Carla-n “shpirtin binjak”.

Bella Hadid, për herë të parë në një

Ndërkohë që komentuesit vunë sërish në dukje ngjashmërinë e habitshme mes tyre, duke i quajtur ‘binjake’:

Bella Hadid, për herë të parë në një

Vetë Carla ka bërë më herët shaka për ngjashmërinë me Bella-n, pasi e quajti ‘vajzën e fshehur’.

Bella Hadid, për herë të parë në një