Showbiz

Bella Hadid shkon në Milano me maskë!

Bella Hadid shkon në Milano me maskë!

Para modelimit, Bella Hadid mendon për shëndetin e saj. Teksa shkonte këtë fundjavë në Milano për javën e modës ajo u fotografua me një maskë. Modelja 23 vjeçare thjesht nuk donte të rrezikonte që të merrte ndonjë virus, që në Itali rastet me të prekur dhe viktimat, pavarësisht se të moshuar, po rriten dita ditës.

Bella Hadid shkon në Milano me maskë!

Në një video të postuar në Instagram, ajo shihet e ulur në avion me maskën që i ka mbuluar gojën dhe hundën: Next city, let’s go (sic), shkruan ajo. Modeles iu bashkuan motra Gigi dhe nëna Yolanda. Sapo mbërritën në aeroportin amerikan ajo u shfaq pa maskë.

Bella Hadid shkon në Milano me maskë!

Shpërthimi i koronavirusit ndikoi në Javën e Modës në Milano. Në sfilatën e Giorgio Armanit nuk kishte asnjë njeri në karrige. Në një njoftim për shtyp, Armani njoftoi se kishte ndryshuar planin për shkak të koronavirusit, dhe se shfaqja do transmetohej në ekranin e Fashion TV, pa të pranishëm.

Bella Hadid shkon në Milano me maskë!

Bella Hadid shkon në Milano me maskë!