Showbiz

Brad Pitt tregon pse veshi fund në premierën e filmit të fundit

Brad Pitt tregon pse veshi fund në premierën e filmit të fundit

Brad Pitt u shfaq me bluze rozë, fund dhe xhaketë kafe. Fotoja nga premiera e filmit “Bullet Train” bëri xhiron e rrjetit. Disa e krahasuan me veshjen e Akilit tek filimi “Troja”, rol që luhet nga Brad Pitt. Të tjerë thanë se e ka bërë për zhurmë. Ishte disi e vështirë të justifikohej pse Brad Pitt hoqi dorë nga kostumet e burrave dhe pamjet e përhershme i kuruar, por me pantallona.

Brad Pitt tregon pse veshi fund në premierën e filmit të fundit

Brad Pitt tregon pse veshi fund në premierën e filmit të fundit

Brad Pitt tregon pse veshi fund në premierën e filmit të fundit

Përgjigjen e ka dhënë vetë.

“S`e di pse e bëra. Të gjithë do vdesim një ditë, kështu që pse të mos bëjmë pak rrëmujë?”, tha Brad Pitt.

Brad Pitt tregon pse veshi fund në premierën e filmit të fundit

Pra nuk ka pasur ndonjë arsye konkrete, thjesht për qejf.

Meqë filmi “Bullet Train” është aksion-komedi dhe Pitt nuk ka luajtur asnjëherë më parë në një film komedi, vendosi ndoshta të shfaqej ndryshe edhe në look.