Showbiz

Brenda karantinës 6 milionë dollarëshe të Kylie Jenner

Kylie Jenner nuk ka kursyer për arredimin e rezidencës së saj Hiddden Hills në Kaliforni. Aktualisht ajo është vetizoluar me vajzën dy vjeçare Stormi pasi virusi shpërtheu në SHBA. Ajo nuk i ka takuar motrat Kim, Kourtney Khloe Kardashian apo nënën Kris Jenner.

Brenda karantinës 6 milionë dollarëshe të Kylie Jenner

Në ditët e karantinimit Kylie 22 vjeç nuk ka qenë shumë aktive në mediat sociale. Duket se po kalon më shumë kohë me vajzën dhe duke parë Netflix.

Ylli i Keep the Kardashian jeton në një rezidencë që e ka blerë 6 milionë dollarë në vitin 2017, ku jetonte bashkë me Travis Scott, por çifti vendosi të kalojnë pak kohë të ndarë.

Rezidenca është 7 mijë katror, gjashtë dhoma gjumi, 6 tualete dhe në garazh mban katër makina. Ka një kopsht të madh dhe pishinë.

Brenda karantinës 6 milionë dollarëshe të Kylie Jenner

Brenda karantinës 6 milionë dollarëshe të Kylie Jenner

Brenda karantinës 6 milionë dollarëshe të Kylie Jenner

Kohët e fundit bëri edhe disa ndryshime në kuzhinë.

Brenda karantinës 6 milionë dollarëshe të Kylie Jenner

Nuk është për tu habitur në fakt, pasi Kylie ka ngritur një perandori me linjën e saj kozmetike. Është vlerësuar që kompania e saj ka një vlerë prej 1 miliard dollarësh.

Brenda karantinës 6 milionë dollarëshe të Kylie Jenner