Showbiz

Bukuri dhe marihuanë, formula e fundit e bukurisë që po promovon Jonida Vokshi

Bukuri dhe marihuanë, formula e fundit e bukurisë që po promovon

Dikush edhe mund të mpihet pak po s’ka përse, lexoje dhe kuptoje që është thjeshtë një recetë bukurie pra.

Postimi i Jonida Vokshit: 

Bukuri dhe Marihuanë!!!!

Perberesi i bukurise me i kerkuar ne 2019.
Edhe pse perfitimet e lekures nuk eshte gjeja e pare qe ju vjen ne mend kur eshte fjala per kanabis, ka veti: ?anti-plakje.
?anti-rrudhe.
?dhe hidratuese per lekuren.

Te gjitha produktet e @drasanvi_albania jane natyrale dhe ekologjike, prandaj dhe i dashuroj?
I gjeni tek @baby_boo.al ❤️