Showbiz

Chiara poston foton e vajzës, por jo ashtu siç mund të mendoni

Chiara poston foton e vajzës, por jo ashtu siç mund të mendoni

Chiara Ferragni po dokumenton çdo moment të vajzës së saj që po rritet në bark. Pasi zbuloi shtatzëninë dhe gjininë e bebit për të gjithë ndjekësit e saj, sot ajo ka postuar një tjetër eko më të zhmadhuar nga ku shihet vajza teksa rritet në barkun e nënës.

Chiara poston foton e vajzës, por jo ashtu siç mund të mendoni

Për të shumtë që nuk kanë parë eko të tilla, ndoshta ky imazh duket pak i ndërlikuar dhe ndryshe nga fotot e përditshme të Instagramit, por me një mesazh të fortë, mrekullinë që ka krijuar Zoti apo disa që do thonin Nëna Natyrë!

Ciao, vogëlushja ime, shkruan blogerja dhe dizajnerja 33 vjeçare! Chiara është e martuar me këngëtarin Fedez me të cilin ka një djalë që quhet Leone.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ciao mia baby girl ??

A post shared by Chiara Ferragni ? (@chiaraferragni) on