Showbiz

Dafina Zeqiri fshin të gjitha fotot në Instagram. Vetëm dy postime të reja

Dafina Zeqiri fshin të gjitha fotot në Instagram. Vetëm dy

Dafina Zeqiri ka fshirë të gjitha postimet e saj në Instagram dhe ka publikuar vetëm dy foto.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan nusërie dhe një vello të kuqe në kokë, që i mbulon fytyrën. Postimet nuk kanë asnjë sqarim, por dyshimet janë që lidhet me albumin e saj “Dafinë moj”, që pritet ta lancojë së shpejti.

Dafina Zeqiri fshin të gjitha fotot në Instagram. Vetëm dy

Këngëtarja ka treguar se ky album ka një domethënie të veçantë për të dhe familjen, veçanërisht nënën e saj.

Në një prej këngëve të saj do jetë edhe nëna e këngëtares, e cila do këndojë pjesën hyrëse të albumit.

Dafina Zeqiri fshin të gjitha fotot në Instagram. Vetëm dy