Showbiz

Do të ketë një intervistë ‘Oprah 2’? Harry dhe Meghan fotografohen rrugës për në shtëpinë e prezantueses

Do të ketë një intervistë ‘Oprah 2’? Harry dhe

Princi Harry dhe Meghan Markle janë fotografuar rrugës teksa ishin nisur për të bërë një vizitë në rezidencën Montecito të Oprah-së.

Fotot ekskluzive tregojnë se ata shoqërohen nga një grua që besohet se është shoqja e çiftit, aktorja Janina Gavankar.

Do të ketë një intervistë ‘Oprah 2’? Harry dhe

Pranë Meghan duket si sedilje për fëmijë, por nuk dihet nëse vajza apo djali ka qenë me ta.

Burime për Daily Mail thanë se të tre ata kaluan rreth një orë në shtëpinë e Oprah. Shtëpia e saj është 5 minuta larg nga rezidenca e tyre, por zgjodhën të shkonin me makinë. Harry me kapelë si për t`u fshehur, kurse Meghan në pjesën e pasme.

Çfarë po ndodh? Mos çifti po përgatit pjesën e dytë të intervistës me Oprah?

Lajmi për vizitën e çiftit tek Oprah mund të jetë një surprizë e keqe për Mbretëreshën. As ajo deh as bota nuk i kanë harruar deklaratat e Meghan dhe Harryt që arritën të tregonin se familja mbretërore është raciste. Meghan tregoi se kishte vuajtuar nga probleme të shëndetit mendor dhe se Charles ia kishte ndërprerë të gjitha ndihmat ekonomike.

Ç`mund të ketë më për të thënë?

Jep mendimin tënd!

Poll