Showbiz

Dojna e merr me humor e ironi lajmin me foton e saj dhe titullin e arrestimit të një 38 vjeçari për kokainë

Dojna e merr me humor e ironi lajmin me foton e saj dhe titullin e arrestimit

Në një lajm të publikuar nga ABC News, ku flitet për një djalë 38 vjeç të arrestuar pasi kishte fshehur doza kokaine në një hotel, gjendet në cover fotoja e Dojna Memës.

Dojna e merr me humor e ironi lajmin me foton e saj dhe titullin e arrestimit

Moderatorja e cila edhe mund të irritohej duke sulmuar median për vendosjen e fotos së saj që sigurisht nuk ka asnjë lidhje me lajmin, ka reaguar me humor por dhe me ironi.

Në Instastory ka postuar foton me titullin e lajmit dhe shkruan: Unë nuk jam 38 vjeç ok? Se me këtë punën e moshës u mërzita!

Dojna e merr me humor e ironi lajmin me foton e saj dhe titullin e arrestimit