Showbiz

Dojna Mema lë pas TCH dhe i bashkohet Veliajt

Dojna Mema lë pas TCH dhe i bashkohet Veliajt

Nuk e dimë me siguri se çfarë Dojna Mema do të bëjë, por ajo flet për shumë yje, dhe sigurisht nuk harron të bëjë edhe pak humor me historinë e ‘zdromsit’, që lindi nga një intervistë e moderatores.

Ende nuk dihet për çfarë projekti bëhet fjalë, por Dojna ka prezantuar vetëm fillimin me një foto të publikuar në Instagram, ku shkruan:

“Me këtë djalin zdroms duke folur mbi projekte të reja dhe më shumë yje”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me kete djalin zdroms duke folur mbi projekte te reja dhe me shume yje ? @erionveliaj

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

Thuhet se moderatorja do të zhvendoset në 'Abc News' dhe ky takim duhet të jetë ndonje projekt për emisionin e saj.

Në fillim të këtij muaji, Dojna bëri me dije se nuk do të jetë më moderatore e ‘Pop Culture’ në TCH, por nuk tregoi motivet.