Showbiz

Drake e quan Kylie Jenner ‘dashnore’ dhe nuk mjaftohet me kaq

Drake e quan Kylie Jenner ‘dashnore’ dhe nuk mjaftohet me kaq

Drake nuk po bën asgjë për të hedhur poshtë thashethemet për një romancë me Kylie Jenner.

Reperi 33-vjeçar thjesht e quan miliarderen 22-vjeçare “dashnore”, në një këngë që nuk është përfundimtare, me të cilën po bashkëpunon me Future.

“Po, unë jam i urryer për shoqërinë / Kylie Jenner është një dashnore / Po, unë kam 20 si Kylie”.

Po ashtu ai i drejtohet në këngë edhe motrës së Kylie, Kendall dhe modeles Gigi Hadid:

“Kam 20 si Kendall/ Vajza elegante të reja/ Kam 20 si Gigi”.

Future dhe Drake kanë punuar për këngën për të paktën dy vite dhe është evoluar me kalimin e kohës.

Drake e quan Kylie Jenner ‘dashnore’ dhe nuk mjaftohet me kaq

Drake më pas postoi një foto në Instagram ku kërkonte falje për këngën, duke sqaruar se nuk ishte supozuar që të luhej gjatë kohës që ishte live në rrjetin sociale dhe se ai kurrë nuk donte që të mos respektonte ndonjë nga miqtë e tij.

Drake e quan Kylie Jenner ‘dashnore’ dhe nuk mjaftohet me kaq

Dyshimet për një lidhje mes Drake dhe Kylie nisën vjeshtën e kaluar kur u tha se kaluan shumë kohë bashkë në ditëlindjen e tij./Burimi Daily Mail