Showbiz

Dua Lipa kërcen vallen tradicionale shqiptare me shami dhe një gotë në kokë

Dua Lipa kërcen vallen tradicionale shqiptare me shami dhe një

Dua Lipa, e cila këtë verë duket se nuk dëshiron të largohet më nga Shqipëria ka postuar një video duke kërcyer këngën tradicionale shqiptare “Hajde luj qyqek”.

Këngëtarja u kthye për të vijuar sërish pushimet e saj në Shqipëri dhe vijon të postojë foto e video nga plazhet e jugut të vendit.

Dua Lipa kërcen vallen tradicionale shqiptare me shami dhe një

Por këtë herë ajo jo vetëm ka pozuar, por edhe ka kërcyer këngën mjaft të njohur e madje duke mbajtur një shami në dorë dhe një gotë në kokë, tipike kjo e valleve shqiptare.

“Energjia e kësaj vere,” - shkruan Dua krahas fotove dhe videos së postuar në Instagramin e saj me mbi 88.8 milion ndjekës.

Dua Lipa kërcen vallen tradicionale shqiptare me shami dhe një

Dua Lipa kërcen vallen tradicionale shqiptare me shami dhe një

Dua Lipa kërcen vallen tradicionale shqiptare me shami dhe një

Dua Lipa kërcen vallen tradicionale shqiptare me shami dhe një