Showbiz

Dy rekordet që thyen Gigi Hadid në lidhjen me DiCaprion

Dy rekordet që thyen Gigi Hadid në lidhjen me DiCaprion

Çifti i ri i përfolur ende pa e deklaruar lidhjen e kaloi bashkë fundjavën në Javën e Modës në Nju Jork.

Në fotot e siguruara nga Daily Mail, të dy dukeshin thellësisht të fokusuar në bisedë.

Dy rekordet që thyen Gigi Hadid në lidhjen me DiCaprion

Dyshja dukej se ishin të veçuar nga pjesa tjetër e festës ekskluzive të organizuar nga miku i DiCaprios, Richie Akiva dhe Darren Dzienciol në SoHo.

Dy rekordet që thyen Gigi Hadid në lidhjen me DiCaprion

“Leo ishte me miqtë e tij djem dhe Gigi ishte me miqtë e saj modele dhe të gjithë po rrinin në një tavolinë”, tha një burim të martën.

Dy rekordet që thyen Gigi Hadid në lidhjen me DiCaprion

Lajmi për lidhjen e ri të çiftit erdhi si një surprizë për shumë njerëz, pasi DiCaprio me humor shpeshherë nga mediat cilësohet si nga ata djem që lidhet gjithmonë me vajza shumë të reja në moshë, nën 35 vjeç.

Dy rekordet që thyen Gigi Hadid në lidhjen me DiCaprion

Dy rekordet që thyen Gigi Hadid në lidhjen me DiCaprion

Kohët e fundit, që pas ndarjes së tij nga Camilla Morone, është folur se bashkë me Gigi-n, janë parë disa herë bashkë.

Nëse lidhja e tyre është e vërtetë, atëherë Gigi thyen dy rekorde: si e dashura më e madhe në moshë e DiCaprios dhe si nënë me fëmijë.