Showbiz

E bija i poston videon teksa chat-on në divan dhe Majlinda Bregu ia merr hakun

E bija i poston videon teksa chat-on në divan dhe Majlinda Bregu ia merr

Dezinfektimi i shtëpisë është bërë në këto kohë karantine rituali më i shpeshtë, ndërsa detergjentet janë zëvendësuar nga alkooli.

Kejda tregoi se edhe në shtëpinë e saj këtij fiksimi nuk i ka shpëtuar e ëma Majlinda Bregu.

Ajo postoi një foto të Bregut që chat-on e shtrirë në divan, një pushim pasi ka përfunduar së larë me alkool “çdo cep të shtëpisë”.

Videon e postoi edhe Majlinda vetë në Insta Story-n e saj, me një mesazh për të bijën, si për të marrë hak.