Showbiz

E gjeni dot kush u shpall princi më i bukur i botës (para se ta klikoni lajmin)

E gjeni dot kush u shpall princi më i bukur i botës (para se ta

Pasi shpalli sekssimbolin e këtij viti Michael B.Jordan, revista People ka zbuluar edhe mbretërorin më të bukur. Dhe ai është Harry, duka i Sussex. 

Harry mundi edhe mbretër të tjerë nga e gjithë bota. Në mesin e garuesve përfshiheshin: Princi Carl Phillip i Suedisë, Princi Felix i Luksemburgut, dhe Princi Mateen i Bruneit.

Vitin e kaluar, Archie sapo kishte ardhur në jetë dhe Harry u cilësua si “Babai më seksi në botë”.

*Burimi People