Showbiz

E njihni të dashurin e Tokios në jetën reale? Bashkë prej katër vitesh

E njihni të dashurin e Tokios në jetën reale? Bashkë prej

Ursula Corbero e njohur si Tokio e famshme e serialit “La Casa de Papel” është në një lidhje 4-vjeçare me Chino Darin. Edhe ai është aktor dhe bashkë kanë luajtur në serialin “La embajada”.

Ursula dhe Chino jetojnë bashkë, por ende nuk kanë në plan të martohen.

E njihni të dashurin e Tokios në jetën reale? Bashkë prej

Ata shfaqen të dy edhe në evente kulturore dhe ja një foto bashkë.