Showbiz

Ekziston dikush brenda familjes që mbështet largimin e Meghan dhe Harry-t nga mbretëria

Ekziston dikush brenda familjes që mbështet largimin e Meghan dhe

Familja mbretërore akoma nuk e ka marrë veten nga largimi i Harry-t dhe Meghan-in. Sidomo këto kohë që u duhet t`i heqin edhe titujt, çështja është rikthyer edhe njëherë në vëmendje.

Fansat janë të ndarë më dysh. Kurse brenda familjes janë thuajse të gjithë të mërzitur, me përjashtim të Princeshë Anne-s. Halla e Harry-t është e vetmja që i mbështet në vendimin e tyre dhe thotë: Largimi ishte gjëja më e mirë që mund të bënin.

Ekziston dikush brenda familjes që mbështet largimin e Meghan dhe

Nuk është çudi qëndrimi i Anne për ata që lexojnë çdo gjë në lidhje me mbretërorët e Anglisë. Dihet që edhe pse Anne dhe i shoqi punojnë në funksion të mbretërisë, ua kanë hequr titujt fëmijëve të tyre.

Njësoj siç bëri Harry dhe Meghan me djalin që është thjesht Archie.

*Artikulli i Cosmopolitan u përshtat në shqip nga Tiranapost.al