Showbiz

Elita dhe Gjiko prindër për herë të dytë: Zbulohet gjinia e bebit

Elita dhe Gjiko prindër për herë të dytë: Zbulohet

Zërat për shtatzëninë e moderatores nga Kosova paskan qenë të vërteta. Elita Rudi dhe bashkëshorti i saj, Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë. Pas djalit të cilin e kemi parë shpesh në postimet e çiftit, ata do të bëhen me një vajzë.

Gjinia e bebit u zbulua në një festë të organizuar ku Gjiko teksa mbante në krah Zërin e vogël shpoi tollumbacen.

Elita dhe Gjiko prindër për herë të dytë: Zbulohet

Moderatorja Elita ka postuar videon në Instagram për ta ndarë këtë moment me ndjekësit e saj. Krahas videos ajo shkruan:

Jemi shume te lumtur qe famijes tone po i shtohet nje vajze?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jemi shume te lumtur qe famijes tone po i shtohet nje vajze? @gjikotheflyboy ! Faleminderit Zot ?? @granddecor @norikuka @mondocaffe_ @mondocakery @walonefashiongroup

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on