Showbiz

Elvana poston videon me mamin e përlotur

Elvana poston videon me mamin e përlotur

Elvana Gjata ka një lidhje të fortë me prindërit, ata janë e vetmja gjë private që kengëtarja poston në rrjetet sociale bashkë me motrën Migena.

Prinderit e ndjekin edhe në prova koncertesh shpesh, dhe në një video duket kur e ëma teksa dëgjon një këngë përlotet.

Dikush ja tregoi Elvanës dhe ajo e postoi si për të na kujtuar se nënat janë krijimi më i bukur e Zotit.