Showbiz

Ersi Ngjela u bë nënë dhe i zbuloi të gjitha, edhe historinë prekëse pse dikur nuk donte fëmijë

Ersi Ngjela u bë nënë dhe i zbuloi të gjitha, edhe

Blogerja Ersi Ngjela u bë nënë e një djali sot dhe postoi foton e parë me të. Nuk kurseu as emrin dhe shpjegimin e tij. Bashkë me një histori emocionuese që Noeli do ta ridëgjojë me siguri kur të rritet.

Ersi Ngjela u bë nënë dhe i zbuloi të gjitha, edhe

Dikur mami kishte marr nje vendim qe nuk do bente femi . Kjo eshte historia e jetes pasi mami humbi te atin, gjyshin tend. Pastaj erdhi ne jete dielli i pare ,motrushi jot Vivien energjia e se ciles rilindi dhe i dha kuptim tjeter halluckes. Luan ka qene gjyshi , luan eshte motrushi , luan linde dhe ti . Shenja jote perfaqesohet nga energjia diellore, ajo energji qe hena ka patur gjithmone nevoje . Emri yt ka qene shume i veshtire per te marr nje vendim por tani jam e bindur se ky emer te pershtatet me se miri - Mesova se ne gjuhen hebraike zotit i therrasin EL (god) inicialet e mamit dhe babit, krijuesve te tu. Ne gjuhen greke ( λέων - leon/ mbrapsht noel )do te thote luan. Ne dhjetor me kete emer besimtaret festojne rilindjen e Krishtit. Ndaj ti diell i lindur ne dt 02.08.2020 dite te diel, krijuar nga zoti (EL) , shenja (leon)/ luan do te quhesh NOEL ! ( Ngjela-Olldashi-Ersi-Liri ). Zotat qofshin perkrah teje ne rrugetimin e ri te ndricimit tend. Qofsh nje femi i rrethuar vetem me dashuri dhe miresi.Jetofsh i lire !Welcome ??☀️