Showbiz

Eva Longoria zbulon atë që mund ta kemi fshehur të gjitha poshtë maskës

Eva Longoria zbulon atë që mund ta kemi fshehur të gjitha

Aktorja amerikane 45 vjeçe ka postuar një foto, ku siç e kërkon normaliteti i ri, shfaqet me një maskë të zezë që i ka mbuluar pjesën e hundës dhe buzëve. Në pamje të parë duket sikur Eva ka bërë makeup vetëm në pjesën e syve, meqë pjesën tjetër të fytyrës dhe shumicën e kohës jashtë e ka të mbuluar nga maska.

Eva Longoria zbulon atë që mund ta kemi fshehur të gjitha

Por ajo ka bërë një shënim në Instagram ku tregon se poshtë maskës ka vendosur buzëkuq. Eva Longoria nuk është e vetmja por që e tregoi atë mund ta kemi bërë të gjitha ne gratë. Ndërsa një prej komentuesve e pyet se si të shmangë njollat e buzëkuqit nga maska pasi e ka marrë malli të lyejë buzët: Njëherë e provova dhe dukesha sikur kisha bërë trajtim me plazmë!

Ju ka ndodhur edhe ju? A mund të jetë buzëkuqi 24 orësh një zgjidhje? 

Eva Longoria zbulon atë që mund ta kemi fshehur të gjitha

Eva Longoria zbulon atë që mund ta kemi fshehur të gjitha

*Tiranapost.al.