Showbiz

Ezel i bën dhuratën e parë për shtatzëninë bashkëshortes

Ezel i bën dhuratën e parë për shtatzëninë

‘Ezel’ do të bëhet baba për herë të parë. Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu, dhe bashkëshortja e tij Sinem Kobal do të bëhen prindër  të një vajze, sipas mediave.

Ezel i bën dhuratën e parë për shtatzëninë

Këto të fundit shkruajnë se, Ezel i ka bërë një dhuratë me çmim marramendës bashkëshortes për shtatzëninë. Aktori i ka blerë asaj një orë nga një markë e famshme dhe kushton plot 150 mijë lira turke.

Ezel i bën dhuratën e parë për shtatzëninë

“Pasi të lind fëmija, nëse thërret “Mama, mama”, unë sinqerisht nuk do të jem një baba xheloz. Nuk mendoj se ai do të thotë “Baba”, tha ai fillimisht pas lajmit të shtatzënisë.

Ezel i bën dhuratën e parë për shtatzëninë

Kenan Imirzalioglu dhe Sinem Kobal janë prej 4 vitesh të martuar.