Showbiz

'Faleminderit që më bëtë gjyshe'. Yolanda Hadid poston foton e parë me mbesën dhe zbulon si do ta thërrasë

'Faleminderit që më bëtë gjyshe'. Yolanda Hadid

Yolanda Hadid ka postuar statusin e parë si gjyshe, shoqëruar me foton dorë për dore me mbesën e sapolindur.

'Faleminderit që më bëtë gjyshe'. Yolanda Hadid

“Faleminderit mami dhe babi që më bëtë gjyshe. E dashuroj çdo moment me të”, shkruan ajo.

Yolanda ka prejardhje holandeze ndaj dëshiron që mbesa ta thërrasë “oma”, pra siç i thonë gjyshes në gjermanisht. Po vajzën si do ta quajnë?

Gigi dhe Zayn nuk e kanë zbuluar ende emrin e vogëlushes.

*Burimi Metro