Showbiz

Familja Beckham zgjedh Greqinë për pushime

Familja Beckham zgjedh Greqinë për pushime

Familja Beckham ka shkuar për pushime në Greqi këtë javë dhe fotot nga mediat britanike tregojnë se ata po argëtohen më së miri. Në fotot e publikuara shfaqet babai David teksa mban vajzën Harper 9 vjeçe në det dhe pranë djemve. David 45 vjeç shfaqet në formë si gjithmonë, me një palë pantallona të shkurtra Versace.

Familja Beckham zgjedh Greqinë për pushime

Familja Beckham zgjedh Greqinë për pushime

Familja Beckham zgjedh Greqinë për pushime

Nuk dihet nëse klanit Beckham i është bashkuar edhe e fejuara 21 vjeçare e djalit të madh Brooklyn, Nicola Petz.

Vetë Victoria ka postuar një foto ku shihen të gjithë, David, Brooklyn, Romeo dhe Cruz dhe shkruan: Djemtë e mi janë sërish bashkë!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My boys are back together ❤️❤️ @romeobeckham @brooklynbeckham @davidbeckham @cruzbeckham

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Brooklyn është shkëputur nga familja dhe karantinën e kaloi në New York me të fejuarën e tij. Ndërsa familja i ka kaluar ditët në shtëpinë në Cotswolds.

Familja Beckham zgjedh Greqinë për pushime

Familja Beckham zgjedh Greqinë për pushime