Showbiz

Familja u kompletua, Elita dhe Gjiko postojnë fotot me vajzën e porsalindur dhe emrin

Familja u kompletua, Elita dhe Gjiko postojnë fotot me vajzën e

Moderatorja Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë një ditë më parë, ndërsa sot postuan fotot e vajzës së tyre, ku zbuluan edhe emrin. Më herët treguan se emri do të jetë i veçantë ashtu si djali që ia vendosën Zëri ndërsa vajzës ia kanë vënë Bota.

Familja u kompletua, Elita dhe Gjiko postojnë fotot me vajzën e

Familja u kompletua, Elita dhe Gjiko postojnë fotot me vajzën e

Familja u kompletua, Elita dhe Gjiko postojnë fotot me vajzën e

Familja u kompletua, Elita dhe Gjiko postojnë fotot me vajzën e

Elita lindi një ditë më parë në një klinikë private në Prishtinë, bebi erdhi në jetë me operacion cezarian.

‘Kush ka vajza botën ka. Faleminderit Zot për këtë dhuratë kaq të ëmbël’, shkruan Gjiko në Instagram ndërsa mami Elita Rudi shkuan: ‘Familja jonë u kompletua. Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli / 03.03.2021’.

*Tiranapost.al.