Showbiz

Fejohet ylli i ‘Friends’ me të dashurën 20 vjet më të re

Fejohet ylli i ‘Friends’ me të dashurën 20 vjet më

“Më ndodhi të takohesha me gruan më të mrekullueshme të planetit”, kështu thotë Matthew Perry për të fejuarën e tij tashmë, Molly Hurwitz.

Fejohet ylli i ‘Friends’ me të dashurën 20 vjet më

Ai i propozoi për martesë dhe ajo iu përgjigj me një “po” të madhe.

Fejohet ylli i ‘Friends’ me të dashurën 20 vjet më

51-vjeçari e ka dhënë lajmin në një intervistë për People.

Lidhja e tyre u zbulua nga fotot e paparacëve disa muaj para se ata të dilnin hapur.

Fejohet ylli i ‘Friends’ me të dashurën 20 vjet më

Kjo do të jetë martesa e tij e parë.

*Artikulli i Hello Mag u përshtat në shqip nga Tiranapost.al