Showbiz

Fifi e ka dikë në zemër dhe zbulon këngën që e ka përshkruar

Fifi e ka dikë në zemër dhe zbulon këngën që e ka

U pyet për marrëdhënien me Flori Mumajesin për të cilin tha se e ka shok shumë të mirë dhe asgjë më tepër. Por këngëtarja nga Kosova, Fifi (Filloreta Raçi) tregoi se e ka dikë në zemër, të cilin e ka përshkruar në një këngë të sajën, me të cilën konkurroi tek Kënga Magjke. Për të ajo tregoi thjesht që nuk jeton në Shqipëri.

Fifi, me ëfarë kënge do e përshkruaje djalin që ke në zemër? E pyet Deoni në 'Piter Pan' dhe Fifi iu përgjigj:

Ta përshkruaj se di por i kam dedikuar një këngë atij çunit dhe është kënga ‘Marova’. Ai që kam qef nuk jeton në Shqipëri fare.