Showbiz

Flor Binaj shërohet nga COVID-19

Flor Binaj shërohet nga COVID-19

Aktori i “Portokallisë” Florjan Binaj e mposhti virusin. Tamponi i fundit duhet të ketë rezultuar negativ, pasi Flori njofton në Instagram: “Më në fund Covidi më la. Falënderoj të gjithë ata miq dhe mikesha që më ndenjën pranë (nga larg) në këto ditë izolimi”.

Flor Binaj shërohet nga COVID-19

Flori është një nga ata që folën hapur për virusin. Ai pati një gjendje përgjithësisht të mirë, vetëm me pak temperaturë, por që në fund ia doli ta mposhtë.

Lexo më shumë: