Showbiz

Fotoja e parë e familjes Skënderaj, me katër anëtarë

Fotoja e parë e familjes Skënderaj, me katër anëtarë

Kjo është fotoja e parë e të katërve bashkë: Albanit, Miriamit, Duam dhe Amelisë.

“Dashuria është çelësi i çdo porte @tërrimënështëpipërnjëritjetrin”, shkruan Miriami përkrah fotos me Duam, djalin e mamit dhe Ameli, vajzën e babit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Që kur kishte lindur, prindërit i kishin kursyer fotot me djalin, por ka përjashtime për ditë si këto të vetëkarantinimit për të mbrojtur gjithë familjen nga COVID-19.