Showbiz

Foto/ Gazetarja Anila Basha bëhet nënë për herë të parë

Foto/ Gazetarja Anila Basha bëhet nënë për herë të

Nuk është personazh që ka përbërë lajm për rubrikën e showbiz-it, veç aktualitetit apo politikës, por sot ka një përjashtim.

Gazetarja e njohur, Anila Basha, e mbajti shtatzëninë larg vëmendjes së publikut, ndërsa sot tregoi se u bë për herë të parë nënë. 

Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Ari, në nderim të kujtimit të babait të saj, Aristotel, i cili ndërroi jetë 2 vite më parë.

Foto/ Gazetarja Anila Basha bëhet nënë për herë të

I sopalinduri dhe nëna janë në gjendje të mirë shëndetësore. Ky lajm justifikon edhe mungesën e gazetares nëpër panelet televizive muajt e fundit.