Showbiz

Gazetarja italiane befason: Ju tregoj sa u pagua Gabriel Garko për të thënë që është gay

Gazetarja italiane befason: Ju tregoj sa u pagua Gabriel Garko për të

Aktori i famshëm italian, Gabriel Garko, pranoi për herë të parë publikisht pak ditë më parë se është ‘gay’. Një lajm që për shumë nuk ishte shokues, pasi foto të tij me partnerët kishin dalë në shumë revista italiane, por ta thoshte hapur për herë të parë vetë Garko ishte një tjetër ndjesi për shumë nga fansat.

Gazetarja italiane befason: Ju tregoj sa u pagua Gabriel Garko për të

Tashmë mësohet se aktori 48-vjeçar do të jetë i ftuar më 3 tetor në emisionin ‘Verissimo’, ku do të vazhdojë të tregojë historinë e tij të nisur në ‘Grande Fratello Vip’.

Gazetarja italiane befason: Ju tregoj sa u pagua Gabriel Garko për të

Pas viteve të heshtjes, ai vendosi të pranonte se marrëdhënia e tij me ish-të fejuarën prej 3 vite, Adua Del Vesco ishte e rreme.

Por sa para fitoi që foli për jetën e tij private në TV?

Gazetarja italiane befason: Ju tregoj sa u pagua Gabriel Garko për të

Sipas gazetares Selvaggia Lucarelli, pjesëmarrja në dy programet e ‘Canale 5’ kushtoi 60 mijë euro.

"Garko gjithashtu donte që të çlirohej nga kjo barrë, por ai e bëri, sipas burimeve të mia, për shumën modeste prej 30 mijë euro për ‘Grande Fratello Vip’ dhe 30 mijë euro për ‘Verissimo’, shkruan gazetarja. Për deklaratën e saj nuk ka ende asnjë reagim nga aktori apo televizioni.

Gazetarja italiane befason: Ju tregoj sa u pagua Gabriel Garko për të

Ndërkohë, fansat kanë ende një pyetje: si do ta shpjegojë Garko arsyen që e çoi të fshihej për gjithë këto vite?

Gazetarja italiane befason: Ju tregoj sa u pagua Gabriel Garko për tëGazetarja italiane befason: Ju tregoj sa u pagua Gabriel Garko për tëGazetarja italiane befason: Ju tregoj sa u pagua Gabriel Garko për të