Showbiz

Gerald Butler tregon sesi desh e vrau Hilary Swank-in teksa xhironin “P.s. Të dua”

Gerald Butler tregon sesi desh e vrau Hilary Swank-in teksa xhironin “P.s.

Gjashtëmbëdhjetë vjet pas premierws së “P.S. Të dua”, Gerard Butler ka treguar për një incident gjatë xhirimeve. Një moment që e ccoi në spital protagonisten e filmit Hilary Swank.

“Më kujtohet që i thashë regjisorit: Nuk do të mendoj për veten time në këtë film. Unë do të mendoj vetëm për të. Sigurohuni që ajo të jetë mirë dhe të duket mirë”, thotë Gerard.

Po në fakt gjërat nuk shkuan dhe aq mirë.

Pavarësisht dëshirës së tij për t`u kujdesur për Hilary-n, gjërat nuk shkuan ashtu sicc ai donte.

“Ajo është kaq e lezetshme dhe e mirë, sa unë për pak desh e vrava”, tha Gerard.

Duke diskutuar për një skenë ku kërcente me bokse dhe një palë shapka, Gerard shpjegoi se si padashje goditi në fytyrë Hilary-n. Ishte momenti kur duhet të hiqte tirandat dhe padashje ia plasi në fytyrë koleges.

Ajo përfundoi në spital.

Skenën e imagjinoni vetë.